Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Team Aurora, gelecek hafta yeni oyuncularla mücadele edecek!

Team Aurora, gelecek hafta yeni oyuncularla mücadele edecek!

Geçtiğimiz hafta kadrodan dört kişinin oynamama kararı almasının ardından yeni kadrosu merak edilen Team Aurora, kontrat veri tabanına göre Direnc, CrawL, Bendix, Rhioni, Dailen beşlisiyle mücadele edecek.

VFŞL'nin köklü organizasyonlarından Team Aurora'da önemli problemler yaşanmıştı. Madly ve Sparz artık takımla Vadi'ye inmeyeceklerini duyurken Kituruken Dark Passage'a geri dönmüştü. Takim sahibi Doğan Dirim konu hakkında açıklama yapmamış, bu mevsim genç oyuncuları yetiştirme odaklı geçeceğini bildirmişti. Riot Games kontrat veri tabanına göre Team Aurora'nın gelecek hafta VFŞL'de yer alacağı kadro belli oldu. Bendix ve Rhino takımda kalırken Direnc, CrawL ve Dailen transferleri gerçekleşti.

Direnc Beşiktaş Esports Akademi forması giyiyordu. Ocak ayında Team Aurora ile anlaşmış, Şubat ayında Beşiktaş ile anlaşmaya varmıştı. Genç üst koridor ilk sözleşmesini imzaladığı takımına dönmüş oldu. Ormancı CrawL hakkında bir bilgimiz yok ancak destek Dailen daha önce Galatasaray Esports'ta Rhioni ile birlikte forma giymişti. Bu ikilinin daha önceden de birlikte oynadığı biliniyor.