Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri LoL Türkiye sunucusuna geçişler ücretsiz oldu

LoL Türkiye sunucusuna geçişler ücretsiz oldu

League of Legends'ta Türkiye sunucusuna geçişler sınırlı bir süre için ücretsiz olacak.

League of Legends’ın resmi sitesinden yapılan açıklamada, 10 Mayıs'ta Türkiye saati ile 01.00’dan 20 Haziran 23.59’a kadar Türkiye sunucusuna ücretsiz geçiş yapılabileceği belirtildi. Ancak bu sefer öncekilerden farklı olan bir geçiş yöntemi var. Geçişlerin 1 RP olduğu ve Türkiye konumundan yabancı sunuculara bağlanan tüm hesaplara 1 RP yükleneceği söylendi.

Bu kampanya, tek yönlü olacak. Yani yalnızca Türkiye sunucusuna yapılan geçişlerden ücret alınmayacak. Türkiye sunucusuna geçiş yapmak isteyen tüm oyuncular, yine belirtilen sunucuların mağazalarındaki "Hesap" simgesinden Türkiye sunucusuna 1 RP karşılığında geçiş yapabilecekler.

Oyunun fiziksel sunucuları Türkiye’de olduğundan burada 9’lara kadar düşen ping değerleri ile çok daha akıcı bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Türk Lirası kullanarak yerel para birimine göre belirlenmiş uygun fiyatlar üzerinden RP alabilir, League of Legends’ı %100 Türkçe deneyimleyebilir ve sadece Türkiye’ye özel ödüllü etkinlik, indirim ve kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.