Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Lockpick ikinci bölümü yayında

Lockpick ikinci bölümü yayında

Lockpick 2. Bölümüyle Yayında

Bu sefer roller değişti, konumuz Board Games! Caner Özyurtlu’nun uzmanlık alanı olan board games’i Zeynep Gençağa’ya ve bizlere anlatmaya çalışacak. Espor ve oyunlar konusunda zorluklar çeken Caner, şimdi en iyi bildiği konu hakkında bizlere derin bilgiler verecek tüm board game hayranlarını! temsil edecek. Uzun süredir 400'ü aşkın satın aldığını ve bunlara bir servet ödediğini belirten Caner, hem aklı karışan Zeynep'e hem de bizlere neler olduğunu anlatmaya çalışacak.

Tarihi 5000 yıl öncesine dayanan ve belki de tüm oyunların babası denebilecek bir konu ile bu hafta karşınızdayız. Şanslıyız ki board gameslerin Türkiye'de ki en önemli isimlerinde biri olan Caner Özyurtlu bizimle birlikte. Biraz tarih biraz bilgi biraz kahkaha derken, aslında hepimizin bildiği bu board games evreninin gizemli kutusunu yine lockpick ile sizler için açacağız. Zeynep ise rollerin değiştirmenin keyfiyle bu program tamda sorulması gereken soruları sormaktan çekinmiyor.

İkinci bölümüyle karşısınız olan Lockpick yine oyun dünyası hakkında bilgiler verirken sizlere kahkaha dolu dakikalar yaşatacak diyebiliriz. Bakalım Caner en çok bildiği konuları anlatırken Zeynep'in sorularına ne kadar fazla dayanabilecek (!)

Board Games’in tarihinden, yakın geçmişinden ve günümüz dünyasındaki yerinden bahsettiğimiz programda yine işler karışabiliyor. Espordan ve oyun dünyasından yediği golleri bakalım boarda games'den çıkartabilecek mi? 

https://www.acunn.com/e-spor/lockpick-board-game-nedir-1130549-video