Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri LCS 2020 Bahar Mevsimi Play-off eşleşmeleri belli oldu!

LCS 2020 Bahar Mevsimi Play-off eşleşmeleri belli oldu!

LCS 2020 Bahar Mevsimi'nde tie break maçlarının oynanmasının ardından normal sezon son buldu ve play-off eşleşmeleri belli oldu. 

Bu yıl LCS'te Cloud9 fırtınası izledik. Bu mevsim 18 maça çıkıldı ve C9 17 galibiyet 1 mağlubiyetle normal sezonu lider tamamladı. Play-off potasında ise çekişme son ana kadar devam etti. Immortals'ın son maçını kaybetmesiyle Golden Guardians için play-off umudu devam etti. Tie break eşleşmelerinde 6. sıra için çarpışan Dignitas, Golden Guardians, Immortals üçlüsünün galibi GG oldu.

Temsilcimiz Closer'ın takımı, Losers Bracket turunda rakibini bekleyecek. Formatın nasıl işleyeceğini aşağıda bulabilirsiniz.

LCS Play-off formatına göre ligi ilk 4 sırada bitiren takımlar, Winner's Bracket turunda birbirleriyle oynayacak. 5. TSM ve 6. Golden Guardians ise Loser's Bracket turunda, ilk 4 takımın karşılaşacağı serilerde mağlup olanlarla karşılaşacak. Winner's Bracket ilk turunun kazananları, ikinci turda birbirleriyle karşılaşacak ve kazanan direkt olarak finale yükselecek. Play-off tablosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Photo Credit: Riot Games