Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kupayı Kim Alır’da bu yıl 2682 kişi grup aşamasını doğru tahmin etti

Kupayı Kim Alır’da bu yıl 2682 kişi grup aşamasını doğru tahmin etti

Worlds 2019’da grup maçlarının tamamlanmasının ardından bu yılki Kupayı Kim Alır tahminleri de sonuçlandı. Buna göre şu an 2682 kişinin tahmini doğru bulunuyor.

Elbette bu yılki turnuvanın geçtiğimiz yıla göre çok daha tahmin edilebilir geçtiğini söylemek gerekiyor. Worlds 2018’de sadece 647 kişi grup aşamasını doğru tahmin etmişti. Baktığımız zaman hayranların son Worlds şampiyonu Gen.G’nin grubunu sonuncu tamamlayacağını tahmin edememesi de oldukça doğal gözüküyor. Aynı şekilde turnuvanın favorilerinden KT’nin Çeyrek Final’de elenmesi de beklenmedik bir sonuç olmuştu.

Bu yıl 3 milyona yakın kişi Kupayı Kim Alır tahmini gerçekleştirdi. Doğru tahmin eden kişi sayısı katılımcıların sadece 0.092’sini oluşturuyor.

Playoffların başlamasıyla birlikte grup aşamasını doğru tahmin eden 2682 kişi eğer tüm turnuvanın kazananını da doğru bir şekilde bilirse tüm Ebedi kostümleri kazanacak: Çelik İntikam Miss Fortune, Elementalist Lux, DJ Sona, Pulsfire Ezreal ve Ruh Bekçisi Udyr.  

Eğer tahminlerinizin tamamı tutmadıysa üzülmeyin, hala Poro ikonu ve Mavi Öz gibi hediyeler kazanma şansınız bulunuyor. Worlds 2019 Çeyrek Final maçları 26 Ekim tarihinde başlayacak.