Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kirei Smurf’e Devam Ediyor!

Kirei Smurf’e Devam Ediyor!

LEC İkinci Hafta İlk Gün Maçları Tamamlandı!

 

Misfits Gaming – Excel Esports

Gecenin ilk maçı Kireli'li MSF ile galibiyet yüzü göremeyen XL arasında oynandı. Maç başladığında XL takımının Kirei'nin ormanına yaptığı baskında skor vererek maça kötü başladı. Tecrübeli oyuncu ardından rakibinin ormanına giderek orada da Lee Sin'i öldürdü ve erken oyunda öne geçti. Dakikalar ilerledikçe Kirei skor almaya devam etti ve takımını taşıdı. 6 skorla oyunu bitiren Kirei ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu tekrar kanıtladı.

 

Rogue – Team Vitality

Rogue Taric Sona ikilisini alarak alt koridoru ele geçirdi ve ilk kanı alan taraf oldu. Ardından üst koridora oynama kararı alan VIT, aldığı yanlış dive kararlarıyla oyunu kendileri adına bitirdi. Dakikalar ilerledikçe Taric-Sona tutulamayan hale geldi ve oyun çok rahat bir şekilde Rogue gelibiyetiyle bitti.

 

Fnatic – Origen

Formda olan Rekkles takımını zafere taşıdı dersek tüm maçı özetlemiş oluruz. Alt koridoru domine eden FNT, açtığı alamet ile inhibitöre çok erken dakikalarda dayandı. Dakikalar ilerledikçe oyuna ortak olmaya çalışan OG, aldığı skorlarla durumu eşitlemeye çalışsada baron ve sonrasında dayanamadılar.

Splyce – FC Schalke 04

Uzun uzun bitmeyen bir tekli dereceli tadında geçen maçta öne çıkan tek şey ilk üç ejderhanın alev olması diyebiliriz. İki tarafta çok hata yaptı ama dakikar ilerlediği için bunu iyi değerlendiren S04 tarafı oldu.

 

G2 – SK Gaming

Gecenin son maçında formunun dorukarında olan G2, en büyük rakipleri karşısında dakika 25'e kadar çok önde oynadı. Ejderin ardında G2 yaptığı muhteşem takım savaşıyla öne geçti ve dakikar ilerledikçe maçı kazanmaya ilerlediler.