Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kaori, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

Kaori, Papara SuperMassive’e transfer oldu!

Ligimizin yükselen yıldızlarından Kaori, 2021 sezonu için Papara SuperMassive ile anlaştı.

Papara SuperMassive Akademi'de sergildiği performansın ardından ligdeki takımların dikkatini toplayan Kaori, fastPay Wildcats'te ligin en iyilerinden biri olduğunu kanıtladı. TSM Akademi'den teklif aldığı konuşulan oyuncu, Türkiye'de kalmaya karar verdi. Geçtiğimiz gün Ragner transferini duyuran Papara SuperMassive, bu yıl alt koridorda Kaori'nin mücadele edeceğini açıkladı. Kaori'nin alt korşdır partnerinin Absolute olması bekleniyor.

Aftershock Esports ile başlayan profesyonel oyunculuk kariyerine Dark Passage Akademi formasıyla devam eden Kaori, burada az da olsa VFŞL'De oynama fırsatı buldu. Bunu üstüne 2019 Yaz Mevsimi'nde Papara SuperMassive Akademi'ye transfer oldu ve sağlam performanslar segiledi. O dönem as takımda bir maça çıktı ve Wolf'la birlikte oynadı. 2020'nin başlamasıyla FastPay Wildcats'e transfer oldu ve takımının en önemli parçası olarak ön plana çıktı. Kaori geçtiğimiz mevsim En İyi Nişancı Ödülünü'de almayı başardı.

Amerika'ya gitmemesinin sebebi bilinmiyor fakat Kaori'nin Worlds 2021'de forma giymek istediği belli. Papara SuperMassive genç kadrosuna rağmen bu yılın da en büyük favorilerinden bir tanesi. Şu ana kadar koç CristoL, üst koridor Ragner ve alt koridor Kaori duyuruldu. Takımın geri kalan iki parçasını Ksaez ve Absolute ile doldurması bekleniyor.