Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 1907 Fenerbahçe Espor, 2021 Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu!

1907 Fenerbahçe Espor, 2021 Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu!

1907 Fenerbahçe Espor, Lenom, Elramir, stillnumb, Neramin ve Sparz'dan oluşan 2021 Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu.

2020'nin sonunda playoff yapamayan beşlisinin tamamıyla yolları ayıran 1907 Fenerbahçe Espor yeni sezon için genç ve başarıya aç oyunculardan kurulu kadrosunu duyurdu. Lenom, Elramir, stillnumb, Neramin ve Sparz beşlisini duyuran ekip gelecek sezon bu kadroyla mücadele edecek. Takımın koçu ise Arkhe olacak.

Üst koridor Lenom geçtiğimiz mevsim 1907 Fenerbahçe Espor Akademi'de forma giydi. Mekanik olarak ön plana çıkan isim ülkemizin en çok gelecek vadeden üst koridorları arasında yer alıyor. Ormancı Elramir ise gittiği takımlara oyun bilgisiyle yarar sağlayan bir oyuncu. Elramir seon olarak Beşiktaş Esports forması giymişti. Orta koridor stillnumb ise Elramir'le Beşiktaş'ta iyi performanslar sergilemişti. Ormancıyla uyumunun iyi olması bekleniyor.

Takımın alt koridorunda ise Neramin ve Sparz'ı izleyeceğiz. Neramin'in gelecekte iyi yerlere geleceği tahmin ediliyor. Mekanikleri ve oyun bilgisi tecrübesine kıyasla üst seviyede. Destek Sparz ise son zamanlardaki çıkışıyla gündemde. Takımın koç kadrosunda ise üç isim yer alacak. Ana koç Arkhe, performans koçu irl ve stratejik koç H20.

Bakalım 1907 Fenerbahçe Espor gelecek sezon neler yapacak?