Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Jecse, Houston Outlaws’a transfer oldu

Jecse, Houston Outlaws’a transfer oldu

Houston Outlaws kadrosuna support eklemeye devam ediyor. Ekip, 2020 Overwatch Sezonu için Lee “Jecse” Seong-soo’yu kadrosuna kattı. Daha önce Seoul Dynasty forması giyen oyuncu, eski takım arkadaşı Kim “Rapel” Jun-geun’e Outlaws’ta tekrar buluştu.

Overwatch League’in ikinci sezonu başlamadan önce Jecse, Seoul Dynasty’ye transfer olmuştu. Element Mystic’teki performansının ardından Dynasty’ye giden oyuncu, takımda istikrarlı bir şekilde oynadı ve maçlara çıktı.

Evrimleşen Outlaws kadrosuna dahil olan Jecse, flex support Rapel ile hali hazırda bir sinerjiye sahip. Takımın diğer support oyuncuları Shane “Rawkus” Flaherty ve Daniel “Boink” Pence kadroda kalmaya devam ederken bu ikilinin sahne zamanını bölüşmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl “Batı takımı” olarak adlandırabileceğimiz Houston Outlaws şu anda karışık bir kadroya sahip. Daha önce Vancouver Titans’ın asistan koçluğunu yapan Harsha Bandi takımın ana koçu olarak göreve getirilirken eski Titans DPS oyuncusu Lee “Hooreg” Dong-eun da koç ekibine dahil edildi.