Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Invictus Gaming-Rogue Warriors serisinde tam 136 skor çıktı!

Invictus Gaming-Rogue Warriors serisinde tam 136 skor çıktı!

LPL'de oynanan Invictus Gaming-Rogue Warriors serisinde 3 maçta toplam 136 skor çıktı.

LPL 2020 Bahar Mevsimi 2. haftanın son maçlarından biri IG ve Rogue Warriors arasında oynandı. Ligin iki iddialı ekibi, galibiyet için birbiriyle çarpıştı. Öyle bir çarpışmak ki 3 maçın sonunda toplam 136 skor çıktı. Invictus nişancısı Puff rakiplerini 30 kez katlederek serinin en çok skor alan oyuncusu oldu.

Serinin ilk maçında yeni alt koridor oyuncuları Puff ve Southwind, Invictus Gaming'i taşıyan isimler oldu. İlk maçın bilançosu ise 39 skor. İkinci karşılaşmada ormancı WeiYan'ın başarılı performansıyla kazanan Rogue Warriors 27 skor alırken IG 12 skorda kaldı. Son maç ise baştan sona kanlı geçti desek yanlış olmaz. RW 31 skor alırken IG 27 skor aldı Serinin kazananı harika bir backdoor oyunuyla TheShy ve arkadaşları oldu.

Oyunu başından sonuna kadar savaşarak geçiren LPL takımları, League of Legends'ı farklı bir seviyede oynuyor. Ligin tarzı, neredeyse Dünya üzerinde hiçbir bölgeyle uyuşmuyor ve çoğu kişiye göre mekanikleri bu sebepten dolayı çok üst seviyede. 2018 Worlds şampiyonu Invictus Gaming de bu takımlardan bir tanesi. Ekip uluslararası turnuvalarda çok kez yaptığı savaşlarla rüzgarı arkasına alıyordu.

IG namağlup liderliğini sürdürüyor. Ligin yeni ekiplerinden eStar'ın son maçını maybetmesiyle liderlik koltuğunda yalnız kalan ekip, JackeyLove ve Baolan olmadan da gayet iyi işler başarıyor.