Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Infamous, EPICENTER’dan hemen önce kadrosunu tamamladı

Infamous, EPICENTER’dan hemen önce kadrosunu tamamladı

Bir hafta kadar önce Dota 2 takımı Infamous, kadrosunda yeniden yapılanmaya gitti ve takımdan ayrılan ve takıma yeni katılan isimlerle yeni bir kadro meydana geldi. Son bir eksik kalmıştı ki onun tamamlanmasıyla kadro tamamlandı. Kim mi geldi? Mikki “HesteJoe-Rotten” Morch Junget.

Dota 2 sahnelerine geri dönen Dominic “Black^” Reitmeier, Mayıs ayının başlarında Infamous kadrosuna dâhil olmuştu. Bu transferi takip eden diğer bir transfer ise Perulu oyuncu Benjamin “Benjaz” Lanao Barrioz oldu. Ancak henüz transferin üzerinden bir hafta geçmiş olmasına rağmen dün Benjaz’ın takımdan ayrıldığı duyuruldu. Bu hızlı değişikliğini ardındaki sebebin iletişim, takım içindeki iletişim problemi olduğu düşünülüyor. Hemen eksik olan koltuğu doldurma girişimine başlayan Infamous, bugün erken saatlerde Facebook üzerinden bir duyuru yaptı ve Mikki “HesteJoe-Rotten” Morch Junget’in kadroya katıldığını bildirdi. Heste-Joe Rotten,2012 yılında başladığı ve hayli uzun zamandır sürdürdüğü kariyerinde, daha önce Entity Gaming, Danish Bears ve Team Spirit takımlarının kadrolarında yer almıştı. Danimarkalı offlane oyuncusu, Infamous’un katılacağı Major turnuvada yer alacak.

Tüm bu değişikliklerin ardından takımın kadrosu şöyle şekillendi:

Oliver “oliver” Lepko

Dominik “Black^” Reitmeier

Mikki “HesteJoe-Rotten” Morch Junget

Malthe “Biver” Winther

Mariano “Papita” Caneda

EPICENTER elemeleri bugün içinde başlayacak. Yeni kadrosuyla güçlü bir performans sergilemesi beklenen takımın, Güney Amerika’nın güçlü takımlarından PaiN Gaming karşısında mücadelesini izleyeceğiz ve o zaman takım kimyası hakkında izlenimler elde edebileceğiz.