Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Immortals üst koridor oyuncusunu ve alt koridor ikilisini buldu

Immortals üst koridor oyuncusunu ve alt koridor ikilisini buldu

LCS’in en yeni takımı Immortals, ESPN’in haberine göre üst koridora Paul “Soaz” Boyar, nişancı rolüne Johnny “Altec” Ru ve destek rolüne ise Nickolas “Hakuho” Surgent’ı transfer etti.

OpTic Gaming’i satın almasıyla birlikte LCS’e geri dönen Immortals, 2017 yılı sonunda getirilen franchise sistemine başvurmasına rağmen lige finansal sebeplerden ötürü kabul edilmemişti. Şimdi ise takım geri dönüşüyle iddialı bir kadro kurma yolunda adım adım ilerliyor.

Team Liquid’den ayrılan Xmithie’i de kadrosuna katan takım oldukça tecrübeli ve yetenekli oyuncularla kadrosunu oluşturuyor. Takımın üst koridor tercihi olan Soaz, Sezon 1’den beri profesyonel sahnede yer alıyor. Daha önce Fnatic, Origen ve Misfits takımlarında forma giyen veteran üç kez LCS şampiyonluğu yaşadı. Fransız yıldızın form tuttuğu takdirde neler başarabileceğini herkese kanıtladığını söylemek gerekiyor.

Öte yandan Altec bir yılı aşkın bir süredir profesyonel arenada yer almıyordu. Son olarak Echo Fox forması giyen oyuncu yetenekli olmasına rağmen istikrar konusunda problem yaşamıştı.

Hakuho ise kendisini defalarca kanıtlamış bir destek. Hafife alındığı zaman rakibini acımasızca cezalandıran ve hem Echo Fox’ta hem de Clutch Gaming’de harika performanslar sergileyen oyuncunun da oldukça tecrübeli olduğunu belirtelim.

Şu an için Immortals’ın kadrosunda orta koridor oyuncusu dışında tüm roller doldurulmuş durumda. Takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Soaz
  • Orman: Xmithie
  • Orta koridor: –
  • Alt koridor: Altec
  • Destek: Hakuho