Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Heyecanla beklenen PUBG Mobile Livik haritası nihayet geldi

Heyecanla beklenen PUBG Mobile Livik haritası nihayet geldi

Dünyanın en popüler mobil oyunu olan PUBG Mobile'ın 0.19.0 güncellemesi için düğmeye basılıyor. En son güncelleme 7 Temmuz 2020 tarihi ile birlikte kullanıcılara sunuldu. Bu güncelleme sayesinde PUBG Mobile'ın yeni haritası Livik de gelmiş oldu. Oyundaki heyecan vitesini artıran Tencent, beklendiğine değen bir harita ile karşımıza çıkıyor. 

PUBG Mobile'ın yeni haritası mecara dolu Livik

Dünyanın en çok indirilen mobil oyunları arasında yer alan PUBG Mobile yeni haritalar ile her geçen gün oyuncularını memnun ediyor. Oyuncuların en çok eleştirdiği nokta olan hileciler içinde belli başlı hamleler ile karşımıza çıkan Tencent, Livik haritasıyla bizi Kuzey topraklarına taşıyor. 

Çok da büyük olmayan boyutlarda konumlandırılan haritada 52 oyuncuyla daha hızlı maçlar yapmak mümkün hale geliyor. Normalde çok daha uzun hale gelen maçlar bu harita ile birlikte 15 dakikaya sabitleniyor. Oyuna yeni eklenen arazi koşulları ise oyunun zorluk seviyesini artırıyor. Haritaya özel P90 Hafif Makineli ve Mk12 Nişancı Tüfeği kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yine haritaya özel Canavar Kamyon da oyunculara sunuluyor. 

Yeni güncelleme ile birlikte Eğlence Parkı güncellemeleri de oyuna ekleniyor. Oyunun yeni güncellemesini indirdiniz mi?