Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Heyecan devam ediyor! İşte VFŞL ikinci hafta maçları

Heyecan devam ediyor! İşte VFŞL ikinci hafta maçları

VFŞL'de oldukça heyecanlı geçen ve sürpriz skorlarla sonuçlanan ilk haftanın ardından ikinci hafta da heyecanlı geçecek gibi duruyor. Peki 8 Şubat Cumartesi günü başlayacak olan ikinci haftada bizleri neler bekliyor?

2. HAFTA 1. GÜN

Haftanın açılışını yine Royal Youth yapıyor, ancak bu sefer karşılarında Papara SuperMassive değil Aurora var. Birinci haftanın ilk maçında Papara SuperMassive'e mağlup olan Royal Youth, haftanın diğer maçında İstanbul Wildcats ile karşılaşmış ve rakibi mağlup etmişti. Diğer tarafta Team Aurora geçtiğimiz haftayı bir karşılaşmayla tamamladı. Birinci haftanın son maçında Papara SuperMassive'le karşılaşan Aurora, rakibini mağlup etti. Royal Youth ve Aurora'nın karşılaşacağı maç 14:00'da başlayacak.

Günün ikinci maçında Papara SuperMassive ve Beşiktaş Esports sahneye çıkıyor. Sezona favori olarak başlayan Papara SuperMassive ilk haftayı 1 galibiyet, 1 mağlubiyetle kapatmıştı. Beşiktaş ise ligde çıktığı tek maçı kaybederek şu anda sonunculuk konumunda. Beşiktaş Esports için tırmanış haftası olabilir.

16:00'da Dark Passage ve Galakticos karşı karşıya geliyor. Kurduğu genç ve potansiyelli kadroyla sezona 2 galibiyetle başlayan Dark Passage, seyircilerin takdirini toplamış gibi duruyor. Özellikle Juuzou ve Black'in performansları göze çarpıyor. Galakticos ise ligi tanıyan oyuncular oluşan bir kadroya sahip. İlk hafta Beşiktaş'ı mağlup eden Galakticos, bu hafta Dark Passage'la karşılaşacak. Şüphesiz ki bu maçın en dikkat çekici eşleşmesi Luana vs Juuzou olacak.

Birinci günün son maçında İstanbul Wildcats ve 5Ronin karşılaşıyor. İlk haftayı 2 mağlubiyetle kapatan iki takımın maçı haftanın dikkat çeken maçları arasında. İstanbul Wildcats iyi bir kadro kurmuş ancak ilk haftayı istediği gibi geçirememişti. Öte yandan 5Ronin ise ilk hafta yaşanan mağlubiyetlerin ardından Ruvelius'u kadrosuna kattı. Bu karşılaşma 17:00'da başlayacak.

2. HAFTA 2. GÜN

İkinci günün ilk karşılaşmasında 5Ronin ve Royal Youth karşı karşıya geliyor. İki akademi oyuncusuyla oynayan Royal Youth şüphesiz ki bu haftayı iki galibiyetle kapatmak istiyor. 5Ronin ise Ruvelius'un gelişiyle yükselişe geçmek istiyor. Bu heyecanlı maç 14:00'da oynanacak.

Pazar gününün ikinci maçında sahneye devler çıkıyor. 1907 Fenerbahçe ve Papara SuperMassive sezonun favorileri arasında. 1907 Fenerbahçe ilk haftayı kayıpsız geçerken, Papara SuperMassive 1 mağlubiyet aldı. Her koridorunda ayrı heyecan yaşanacak bu maçı kaçırmamak istiyorsanız Riot Games Turkish Twitch ve Youtube kanallarını takip etmeyi unutmayın.

16:00'da ise Beşiktaş vs Team Aurora karşılaşmasını seyrediyor olacağız. Bir yanda yükselişe geçmek isteyen Beşiktaş Esports, diğer yanda ilk haftada Papara SuperMassive'i deviren Team Aurora. Bu iki büyük takımın maçı çok heyecanlı geçecek gibi duruyor.

Haftanın son maçında ise Luana, Trix, xKenzuke, Emtest ve Tarky'li Galakticos, İstanbul Wildcats ile karşılaşıyor. İstanbul Wildcats oldukça iyi bir kadro kurmuş ancak ilk hafta iki mağlubiyet alarak herkesi yanıltmıştı. Bu karşılaşmayı izlemek istiyorsanız 17:00'da ekranlarınızın karşısına geçmeyi unutmayın.

İkinci hafta oldukça heyecanlı bir şekilde geçecek gibi gözüküyor. Bu heyecanlı maçları kaçırmamak için Riot Games Turkish Twitch ve Youtube kanallarını takip etmeyi unutmayın.