Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Hades:”Ligin en agresif support’u benim”

Hades:”Ligin en agresif support’u benim”

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi üçüncü hafta geride kaldı. Heyecanlı maçlara tanık olduğumuz haftasonunda gerçekleştirdiğimiz röportajların en çarpıcı cevaplarını sizler için derledik!

ROULETTE

R.D.: Zorlu bütün maçları geride bıraktınız, biraz daha kolay bir fikstür var önünüzde. Neler düşünüyorsun bunla ilgili?
Roulette: Aslında zorlu rakiplere karşı da iyi maçlar çıkardık. Ama ilk haftalarda bir sıkıntımız vardı, takım olarak. Bu sebeplerden dolayı kaybettiğimizi düşünüyorum. Bu problemleri yavaş yavaş düzeltmeye başlıyoruz ve tam 5 Türk havasına girmeye başlıyoruz.

R.D.: Dark Passage da 5 Türk ve onlarda hiç beklenmedik bir performans sergiliyor. Bugün sizi de zorladılar. Dark Passage'ın oyunu hakkında ne düşünüyorsun?
Roulette: Onların karar verme yapısının iyi olmadığını düşünüyorum, daha zamanları var. Yeni bir takımlar ve bu problemleri çözmeleri lazım.

 

PADDEN

R.D.: Bugün aldığınız galibiyet için tebrik ediyorum. Sanırım kolay ve temiz bir galibiyet olmadı maç senin gözünden nasıl geçti?
Padden: Aslında kolay olcaktı ama Herald savaşında takım arkadaşlarım nedense öldü. Orada ölmeseler, çok temiz bir oyun olacaktı. Ben eşya aldıktan sonra rakibimizi, out macro ettik. Sürekli ters köşe yaptık.
 

BOLULU

R.D.: Bugün Hades'i yine destek oynarken gördük ve gerçekten Nautilus'la çok güzel işler başardı. Sence nasıldı Hades?
Bolulu: Hades, desteği çok iyi oynuyor, destek rolünden anlıyor. Takım antremanlarında trollüyordu, çok agresif oynuyordu. Ama artık dengeyi sağladı. Onun için şimdi bayağı iyi oynuyor.

 

HADES

R.D.: Bolulu, takim antremanlarında agresif oynadığını söyledi. Ne düşünüyorsun?
Hades: Takım antremanlarında Nautilus oynadığım zaman, limitlerimi denemek istiyorum. Takım antremanlarında agresif oynadığım için burada da agresif oynayabiliyorum ve öğrenmiş oluyorum. Ama benim dışımda da bu kadar agresif oynayan destek oyuncusu yok bence.

Röportajların tamamını izlemek için: