Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Godbro’nun yeni takımı Ventus Esports oldu

Godbro’nun yeni takımı Ventus Esports oldu

Son olarak VFŞL Kış Mevsimi'nde Galatasaray Esports'un formasını giyen ve takımıyla yarı final oynayan Godbro, ülkesinin takımlarından olan Ventus Esports'a transfer oldu. Kişisel Twitter hesabından ''Hedefim başka bir takımı gururlandırmak.'' yazan oyuncu transferini duyurmuş oldu.

Daha önce ligimizde HWA Gaming, Crew e-Sports Club, Team Aurora, Beşiktaş Esports ve Galatasaray Esports takımlarında bulunan oyuncu, kariyerinde toplam 26 takımda bulunmuş oldu. 24 yaşındaki Godbro profesyonel oyunculuk kariyerine 2012 yılında Belçika takımı Team WinFakt'ta başlamıştı. 

Kış Mevsimi play-off'ları dahil, bu sezon toplam 11 farklı şampiyon tercihinde bulundu. Genellikle Ekko, Taliyah, LeBlanc gibi taşıyıcı şampiyonlarla öne çıkan ve bu şampiyonlarla adından bahsettirmiş Godbro, Kış Mevsimi normal sezonunda ortalama 3.18 KDA ile performans sergiledi. Play-off'larda 4 farklı şampiyonla boy gösteren oyuncu, ortalama 4.63 KDA ile oynadı. VFŞL kariyerinde başarılı oyunlarıyla tanınan ancak bir türlü istediğini bulamayan Godbro'yu yeni sezonda Ventus Esports forması altında izleyeceğiz. İlk transferin Godbro olduğunu duyuran Ventus Esports, önümüzdeki günlerde kadrosuna yeni isimleri katacaklarını açıkladı.