Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galatasaray Esports, akademi kadrosunu açıkladı!

Galatasaray Esports, akademi kadrosunu açıkladı!

Gelecek mevsim ligde yer alacak olan Galatasaray Esports, NuQ, Rames, T1SO, Nako ve Carry'den oluşan akademi kadrosunu duyurdu.

Kış Mevsimi'nde aldığı cezadan dolayı ligde yer alamayan Galatasaray Esports, Riot Games tarafından verilen yükümlülükleri yerine getirmeyi başardığı için Yaz Mevsimi'nde yeniden Vadi'ye inecek. As takımda Ragner, Roulette, Köfte, Padden ve Tolerant'la mücadele etmesi beklenen ekibin akademi kadrosu bugün yapılan remi açıklamayla birlikte gün yüzüne çıktı. Yapılan açıklamaya göre Galatasaray Esports Akademi kadrosu: NuQ, Rames, T1SO, Nako ve Carry.

Açıklanan oyunculardan 4 tanesi daha önce herhangi bir profesyonel ligde mücadele etmedi. Sadece orta koridor T1SO daha önce Akademi Ligi ve VFŞL'de mücadele etti. Galakticos forması giyen genç oyuncu takımın kötü gidişatının ardından akademi takımına şans vermesiyle VFŞL'de şans bulmuştu. T1SO geçtiğimiz mevsim herhangi bir takımda forma giymedi.

Galatasaray Esports Akademi kadrosunun gelecek mevsim neler yapacağını Vadi'de göreceğiz. Daha önce duyulmamış, genç oyunculara şans veren takım büyük yetenekler keşfedebilir.