Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galatasaray Espor’da yaprak dökümü

Galatasaray Espor’da yaprak dökümü

Galatasaray Espor, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Hioss, Taikki ve Godbro ile yolların ayrıldığını duyurdu.

VFŞL Kış Mevsimi’ne Hioss, Taikki, Godbro, Madness ve Tolerant beşlisiyle başlayan Galatasaray Espor, ilk olarak Tolerant ile yollarını ayırmıştı. Tolerant’ın ardından takımda kalan isimlerin geleceği merak konusu olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Taikki ve Godbro sosyal medya hesapları üzerinden tekliflere açık olduklarını duyururken, Hioss da profilinden Galatasaray ile ilgili tüm bilgileri kaldırmıştı. Bu gelişmelerden dolayı oyuncuların geleceği merak konusu olmuştu. Bugün Galatasaray Espor’un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım ile oyuncuların geleceği netlik kazanmış oldu. Yapılan paylaşımda Hioss, Taikki, Godbro üçlüsüyle yolların ayrıldığı resmiyet kazanmış oldu. 

Sezon başında beklentilerin yüksek olmadığı Galatasaray Espor, sezona iyi bir başlangıç yaparak herkesi etkilemeyi başarmıştı. Ancak ilerleyen haftalarda bu yükselişini devam ettiremeyen Galatasaray inişli çıkışlı performansının ardından ligi 9 galibiyet ve 9 mağlubiyet ile 4. sırada tamamlamıştı. Play-off’larda Doğuş Üni Aurora’yı geçmeyi başaran sarı kırmızılılar çeyrek finalde 1907 Fenerbahçe’ye 3-0 mağlup olarak VFŞL’ye veda etmişti. 

Ayrılan isimlerin ardından şu an kadroda yalnız Madness’ın bulunduğu Galatasaray Espor’da boşalan koltuklar kimlerle dolacak hep beraber göreceğiz.