Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galakticos, Blake ile anlaştı!

Galakticos, Blake ile anlaştı!

Galakticos, Nasr Esports Akademi forması giyen Blake'i transfer etti.

2021'e genç oyunculardan kurulu bir kadroyla merhaba diyen Galakticos, ilk dört haftada çıktığı sekiz maçta yalnızca iki galibiyet alabildi. Geçtiğimiz mevsim Dark Passage Akademi'de boy gösteren dört oyuncuyu bünyesine katan ekip, kötü gidişata dur demek için geç olmadan hamle yaptı. Ülkemize Nasr Esports Akademi forması giymek için gelen Koreli orta koridor Blake, önümüzdeki hafta Şampiyonluk Ligi'nde Maximillion yerine Galakticos forması giyecek.

Bu yıl ilk kez profesyonel sahneye adım atan Blake, Türkiye'ye gelmeden önce LCK Academy Series 2020'de Game Coach Academy forması giydi. Tanınmayan beş oyuncudan oluşan bu ekip, güçlü rakiplerine karşı iyi performanslar sergiledi ve turnuvayı 5-8 arasında bitirdi. Blake, Türkiye Akademi Ligi'nde forma giyen iki Koreli'den biriydi.

Nasr Esports Akademi iki Koreli transferiyle lige iddialı bir giriş yaptı fakat çok da iyi sonuçlar alamadı. Blake'in bireysel performansının ise ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu hafta Şampiyonluk Ligi'nde forma giyecek Koreli'nin nasıl bir performans sergileyeceğini merakla bekliyoruz.