Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Frozen’lı XTEN Esports’un play-off umutları devam ediyor!

Frozen’lı XTEN Esports’un play-off umutları devam ediyor!

LLA'de son haftaya girilirken Frozen'ın takımı XTEN Esports, play-off yarışında rakibi Pixel Esports Club'ın bir adım önünde yer alıyor.

Geçtiğimiz 3 yılı VFŞL'de geçiren Koreli orta koridor Frozen, 2020 sezonunu başında LLA ekibi XTEN Esports'a transfer oldu. Lige iyi bir başlangıç yapamayan ekip son haftalara girerken daha stabil oynamaya başladı ve son 3 maçını kazandı. Normal sezonun son haftasına girilirken 5. sırada yer alan ekip Pixel Esports Club'ın 1 galibiyet üstünde yer alıyor. XTEN'in son hafta rakipleri ise Infinity Esports ve Isurus Gaming.

Son play-off biletini ya Frozen'lı XTEN Esports alacak ya da Pixel Esports Club. XTEN'in son haftaya girerken 5 galibiyet 7 mağlubiyeti bulunuyor. Pixel'in ise 4 galibiyet 8 mağlubiyet. XTEN'in son hafta rakipleri lider Infinity Esports ve 4. Isurus. Pixel'in rakipleri ise 2. sırayı paylaşan All Knights ve Rainbow7. Normal sezonun sonu bir hayli heyecanlı ilerliyor. Hangi takımın 5. olacağı bu hafta sonu belli olacak.

LLA formatına göre ligde 8 takım yer aldığı için normal sezonda ilk 5'e giren takımlar play-off'lara kalıyor ve eleme usulüyle şampiyon belirleniyor. İlk 4 sırada yer alan Infinity Esports, All Knights, Rainbow7 ve Isurus Gaming play-off'lara katılmayı garantiledi. Son iki sıradaki Furious Gaming ve Azules Esports'un ise şansı kalmadı. 

Photo Credit: XTEN Esports