Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 2020 KMF online oynanacak!

2020 KMF online oynanacak!

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre 2020 Kış Mevsimi Finali online oynanacak. Finalin tarihi ise 9 Mayıs Cumartesi olarak belirlendi.

VFŞL bu yıl Corona virüsü sebebiyle ertelenmişti. Lige ara verilmesinin ardından geçtiğimiz hafta online oynanmasına karar verildi. 8. haftanın online olarak oynanmasının ardından lige kaldığı yerden devam edildi. Kış Mevsimi Finali'nin bu karardan etkilenip etkilenmeyeceği belirsizdi. Riot konu hakkında ilerleyen günlerde açıklama yapılacağını duyurmuştu. Bugün yapılan açıklamaya göre KMF'nin online oynanacağı açıklandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanacak mücadelenin Twitch ve Youtube üzerinden yayınlanması bekleniyor.

Corona virüsü sebebiyle birçok turnuva ve organizasyon ya iptal edildi, ya da online olarak devam etti. League of Legends'ın yanı sıra neredeyse her oyunda aynı karar alındı. Corona virüsü sebebiyle ertelenen, iptal olan ya da online oynanan turnuvaların detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

VFŞL'de normal sezonun tamamlanmasına 1 hafta kaldı. Play-off'ların ardından son olarak KMF'de mücadele edecek ekiplerden kazanmayı bşaran ülkemizi MSI 2020'de temsil edecek. Bakalım online finalin kazananı kim olacak?