Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fortnite World Cup Kreatif duyuruldu

Fortnite World Cup Kreatif duyuruldu

26-28 Temmuz’da New York’ta düzenlenecek olan Fortnite World Cup Finalleri için elemeler şu anda devam ediyor. Ancak etkinlik yalnızca Battle Royale moduna odaklanmayacak. Aynı zamanda kendine ait ödül havuzu bulunan Fortnite World Cup Kreatif de etkinlikte yer alan bir başka yarışma olacak.

Fortnite World Cup Kreatif Mücadeleleri için 5 farklı etkinlik düzenlenecek ve bu etkinliklerin her biri yeni bir Kreatif oyunu üzerine odaklanacak. Buradan seçilen 15 katılımcı Fortnite World Cup Finallerindeki Kreatif yarışmasının son etabında Kreatif’e ayrılan 3.000.000$ ödül havuzundan pay almak için kozlarını paylaşacak.

Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne giden yol, 29 Nisan ile 7 Haziran arasında düzenlenecek 5 etkinlikten geçiyor. Her hafta, en son belirlenmiş Kreatif Mücadelesi’nde yeteneklerini gösterip çektiğin en iyi videoyu etkinliğe özel etiketle YouTube’da paylaşma şansın olacak. Daha sonra Fortnite kaptanlarıı, en beğendikleri başvuruları seçerek kazananları belirleyecek. Haftanın seçilerek kazanan oyuncuları Fortnite World Cup Kreatif Finalleri’ne katılmak üzere New York’a davet edilecek!

Etkinlik kurallarına bakmak için buraya tıkla.