Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fiyat performansı en iyi diz üstü bilgisayarı seçtik!

Fiyat performansı en iyi diz üstü bilgisayarı seçtik!

Fiyat performansı en iyi diz üstü bilgisayarı seçtik!

Pandemi süreciyle mobil çalışma şeklimizle birlikte dizüstü bilgisayar ihtiyacımız arttı. Seçeneklerin sonsuz olduğu dizüstü bilgisayar dünyasında en iyi fiyat performans sergileyen laptopu sizin için seçtik!

Asus TUF Gaming A15

Asus TUF Gaming A15 FA506II-BQ256 AMD Ryzen 5 4600H 8GB 1TB Fiyatı

 

İşlemci ve Performansı

Tasarım, video düzenleme gibi görsel alanda çalışanların ve tabii ki gamerların ihtiyaçlarına cevap verebilecek, normalde masaüstü bilgisayarlarda kullanılan, AMD Ryzen 7 4800 işlemci hem yüksek performans sağlıyor hem de düşük güç tüketimiyle laptopun pil kullanım süresini uzatıyor.

Pil Ömrü

TUF gaming A15’in bataryası yüksek gücüne rağmen 8 saate kadar kullanım olanağı sağlıyor. Yani bir iş gününü yanınızda şarj aleti olmadan geçirebilirsiniz!

Ekran Kartı

Ray tracing desteği getiren bir çok oyunun gerçek ışık kırılımlarını ve tasarımını tam performans deneyimleyebileceğiniz ve oyunların artık çok daha gerçek olduğu Nvidia’nın Geforce RTX 2060 ekran kartına sahip

 

İnce Çerçeve ve Daha Büyük Ekran

15.6’’ inç ekrana sahip olmasına rağmen standartlara göre ince çerçevesi ile daha geniş görüş alanı sağlıyor.

Kolay yükseltme avantajı

İhtiyacınız arttıkça ya da değiştikçe, A15’in altında yer alan vidaları kolaylıkla çıkararak RAM ve SSD’yi geliştirebilir ya da değiştirebilirsiniz. Bu sayede A15 kısa süreli bir yatırım olmaktan çıkıyor uzun süre performansından kaybetmeden kullanabileceğiniz bir cihaza dönüşüyor!

Dayanıklılık

A15’in arka kasasını açarken endişe etmeyin, askeri sınıfta sağlamlığa sahip cihazın, düşme ve çarpmaya karşı dayanaklı plastik kasası, aynı zamanda 49 derece ve -32 derece ısıya ve neme dayanıklı. Üstelik plastik kasa maliyetinin yani satış fiyatının düşmesine sebep olmuş.

Soğutma

Uzun süreli, yüksek performansta çalışan laptoplarda en sık karşılaşılan ısınma sorununu ise Asus TUF A15, çift fan ve üç kenarından hava çıkışı ve ek soğutma delikleri ile çözmüş.

Dış görünüşü

Siyah ve gri renk alternatifleri olan cihazın klavyesi RGB aydınlatmaya sahip. X farklı ışık yanma kombinasyonuna sahip klavyede tercihinizi alt, üst, sol, sağ oklarıyla kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Yüksek performansa sahip uygun fiyatlı bir laptop arıyorsanız, buldunuz demektir. Flank Esports’un tercihi; ASUS TUF GAMING A15
2020’nin en uygun fiyatlı performansı yüksek dizüstü bilgisayarını yakından inceleyelim!