Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fantezi Liginde 6. Hafta Yarın Başlıyor!

Fantezi Liginde 6. Hafta Yarın Başlıyor!

Fantezi Liginde 6. Hafta Yarın Başlıyor!

 

İlk 5 haftada en çok puan alan oyuncuları sizler için dün yazmıştık. Peki kadronuz 6. Haftaya hazır mı? Şimdi de sizler için Hesaplı ama çok puan getirebilecek birkaç oyuncuya göz atacağız.

sOAZ 3400 FP

Kirei’nin en büyük özelliği üst koridorunu rahatlatması diyebiliriz. sOAZ ise hem tecrübeli hem de mekanik olarak iyi seviyede. Bu hafta iyi puan getirebilir.

 

Move 1000 FP

Bursaspor Esports’a transfer olan Move, ilk haftasını uyum süreci yaşayarak geçirdi diyebiliriz. Fakat bu hafta kendisini kanıtlamak için eski Move’u gösterecektir. Eğer ormancı sorununuz varsa Move bu fiyattan kesinlikle kaçmaz!

 

Kofte 2800 FP

IW artık kaybetmeye tahammülü kalmadı. Köfte ise ligde bulunan neredeyse tüm orta koridorlara karşı ezilmedi. Bu hafta takım ona oynayabilir.

 

Joker 2000 FP

ONLY35 transferi sonrası bu ikili daha da aktif oynayacaktır. ONLY35 ise bu hafta paylaşımlarında KDA oranının yüksekliğine dikkat çekti.

 

Olleh 1600 FP

GGS takımının destek rolünde oynayan Olleh, bu haftanın en çok dikkat çekecek ormancısı olabilir. Verilen ara sonrasında GGS haftayı kayıpsız kapatabilir.