Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fantezi Ligi Yeni Sezon Başladı!

Fantezi Ligi Yeni Sezon Başladı!

Fantezi Ligi Yeni Sezon Başladı!

 

Her sezon kendi espor takımınızı kurup, topladığımız puanlar ile sıralamaya girmeye çalıştığımız Fantezi Ligi bu hafta başlıyor. Hafta sonu oynanan mücadelelerde oyuncuların aldıkları KDA değerlerine göre bir puanlama sistemi olan Fantezi Ligi, gerçek zamanlı bir takım kurma ve yönetme oyunu. Artık en sevdiğiniz takımın başına geçebilir ve hayalinizdeki 5’li oluşturabilirsiniz! Ha bu arada takımınıza koç ve sevdiğiniz yayıncıyı almayı unutmayın!!

 

Her mevsim başlayan ve mevsim sonuna kadar oynanabilen Fantezi Ligi, ayrıca hafta birincilerine ve genel birincileri büyük hediyeler dağıtıyor. Kadronuzda yer alan oyuncunun, gerçek espor maçında aldığı KDA değerlerini özel bir algoritma ile sizler için eşit bir şekilde düzenleyip puanlıyoruz. Avrupa-Amerika-Türkiye ve Brazilya liglerinin oynanabildiği oyunda kadrolar Cuma akşamı kapanıyor, Pazartesi sabahı açılıyor. Takımınıza farklı bölgelerden oyuncu eklemeniz için 3 gün boyunca liglerin tüm maçlarının bitmesi bekleniyor.

 

Fantezi Liginde 3. Sezon bugün itibari ile başlıyor. Eski kadronuzdaki oyuncular silinerek, oyuncuların puanları hesaplarınıza yüklenmiştir. Şimdi mevcut puanlarınızla yeni paket açarak takımınızı kurmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla puan için daha çok tahmin! 

 

https://www.flankesports.com/fantezi-ligi