Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fallout: New Vegas için hayran yapımı başarılı oynanış videosu

Fallout: New Vegas için hayran yapımı başarılı oynanış videosu

En sevilen kıyamet sonrası hayatta kalma oyunlarından olan Fallout, oyunseverlerin hem mobil tarafta hem de PC tarafında sevdiği oyunlar arasında yer alıyor. Şimdi ise oyunun  Fallout: New Vegas için hayran yapımı remake versiyonun oynanış videosu geldi. Geçenlerde de GTA 5 için hayranının hazırladığı grafik modu videosuyla gözlerimiz kamaşmıştı. 

Fallout: New Vegas bildiğiniz gibi Bethesda'nın kıyamet sonrası RPG oyunlarından birisi olarak biliniyor. Fallout: New Vegas'ın remake versiyonu ise Fallout 4'ün oyun motoruyla tasarlanarak  Fallout 4: New Vegas adıyla oyuncuların karşısına çıkacak.

Fallout: New Vegas gelişmiş versiyonuyla gelecek

Fallout 4: New Vegas, Obsidian Entertainment'ın Fallout 4'te kullandığı Creation Engine ile Fallout: New Vegas’ı yeniden yaratmayı planlıyor. Bu mod orijinal Fallout: New Vegas'taki tüm hikayeyi barındırmasının yanında, görev ve karakterleri de barındırıyor. Yeni ve geliştirilmiş versiyon sayesinde oyunculara ek oynanış sistemleri de sunulacak.

İşte oyunun yeni yayımlanan videosunda ise nükleer savaş sonrası toprağa ayağı değen ana karekterin oyunda yer alan Oliver Swanick isimli sarkastik karakterle diyaloğuna yer veriliyor. Verdiği tepkilerle efsane Joker karakterini anımsatan Swanick ile konuşan karakterimiz sonrasınra silahını çekiyor ve video burada bitiyor. Oyunun iç görüntüleri ve diyalog menüsünün ise değiştirildiği görülüyor.

Fallout 4: New Vegas ne zaman çıkacak henüz bilinmiyor.

Oyunun yayımlanan YouTube videosu: