Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri fabFabulous, Dark Passage’a geri döndü!

fabFabulous, Dark Passage’a geri döndü!

Kariyerinin büyük bir kısmını Dark Passage forması altında geçiren fabFabulous, yuvasına geri döndü.

Geçtiğimiz yıl League of Legends takımında yeniden yapılanmaya gitmeye karar veren Dark Passage, genç oyuncularla anlaşıp gelecek vaadeden bir kadro oluşturdu. Yaz Mevsimi'nde bu beşliyle çeyrek final oynama başarısı gösteren ekip sezonun sona ermesiyle kadrosunun tamamıyla yolları ayırdı. Yeni beşlisi merakla beklenen Dark Passage, emektar üst koridoru fabFabulous ile yeniden anlaşıldığını duyurdu.

Fabfab kariyerine 2012 yılında başladı. Sahnenin en eski oyuncuları arasında yer alan isim kariyerinde büyük başarılar yakaladı. Son zamanlarda ilk yıllarına göre daha pasif kalan oyuncu, SuperMassive'den ayrıldıktan sonra elle tutulur bir başarı elde edemedi. Bireysel olarak ise tecrübesini konuşturduğu çok maç oldu. 

fabFabulous, 2021 Dark Passage kadrosunun ilk üyesi oldu. Geçtiğimiz mevsim takımda boy gösteren oyuncuların farklı takımlarla anlaştığı dedikoduları çoğalmış durumda. Takım sahibi Ertuğ Okçuoğlu gelecek sezon da genç oyuncuların ağırlıkta olduğu bir Dark Passage izleyeceğimizin haberini vermişti. Fab'a ise takıma abilik yapma görevi düşüyor diyebiliriz. Kadronun yeni isimleri açıklandığı zaman sizlere en kısa sürede ulaştıracağız.