Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Eylül’de Çıkacak Oyunlar: Part-2

Eylül’de Çıkacak Oyunlar: Part-2

Eylül’de Çıkacak Oyunlar: Part-2

 

Resmi çıkış tarihi 10-20 Eylül arasında olan 4 oyunu sizler için inceledik. Bu haftanın tartışmasız en öne çıkan oyunu Borderlands 3 diyebiliriz. Ayrıca ülkemizde çok seveni olmasa da, NFL’de beklenen oyunlardan. Yarış severler içinde Nascar’ın müjdesini verelim ve maceracılar içinde Ni No Kuni.

 

NASCAR Heat 4

Geçtiğimiz yıl serinin 3’üncü oyunu çıkmıştı ve tüm araba yarışı severler tarafından büyük ilgi gördü. Aradan geçen bir yılda oyun görsel ve mekanik olarak çok güçlendirilmiş diyebiliriz. Biraz havalarda uçma problemi dışında Nascar, kendi türünün en iyi örneği. Ama üst üste 50 tur atmak herkese zevkli gelmeyebilir  

 

Borderlands 3

Hikaye kısmında biraz eksikler olduğu konuşulsa da, Borderlands 3 gümbür gümbür geliyor. Aldığı Kreatör puanlarını ile diğer iki oyun kadar güzel bir başarı elde edemedi fakat yeni mekanikler ve silah çeşitliliği zamanla farkını ortaya koyacaktır. Pc, PS4 ve Xbox için çıkacak oyunun fiyatı 375 lira olacak.

 

Ni No Kuni

Ülkemizde çok seveni olmasa da, aslında muhteşem bir macera oyunu olan Ni No Kuni güncellenmiş haliyle tekrar severleriyle kavuşacak.

 

NHL 20

Son yıllarda artan ilgiyle beraber NHL, Amerika sınırlarını çoktan aştı bile. Artık neredeyse herkes NHL kurallarını biliyor ve hatta oynuyor. Durum böyle olunca oyunları da artık satmaya ve bir kitle oluşturmaya başladı. NHL 20’de in yayınlanan fragmanı ise adeta kredi kartını cüzdandan çıkartacak cinsten diyebiliriz.