Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Eylül’de Çıkacak Oyunlar: Part-1

Eylül’de Çıkacak Oyunlar: Part-1

Eylül’de Çıkacak Oyunlar 1/3

 

 

Oyunların en çok yayınlandığı yılın son çeyreğine girmek üzereyiz. Durum böyle olunca bizde Eylül ayında çıkacak oyunlar 3 bölümde inceleme kararı aldık. Serimizin ilk yazısında birbirinden güzel 5 oyun ile karşınızdayız.

 

Football PES 2020

199tl ye satışa sunulan oyun, Konami’den ve Steam’den satın alınabilir durumda fakat oyunun çıkış tarihi 10 Eylül. Legends Edition olarak ek paketle beraber çıkacak oyunun fiyatı ise 299tl.

Bu pakette;

• PES Legend Oyuncu

• Ronaldinho 2019

• 10 maç kiralık Lionel Messi

• Premium Oyuncu Menajeri (3 Oyuncu) x 30 hafta

• 3 Oyuncu Kontrat Yenileme x 30

 

GEARS 5

Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadar ki en ayrıntılı sefer ile artık daha kapsamlı. 92tl’ye satılan

Eğer Daha detaylı bir paket satın alındığında 10 Eylül’de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İşte genişletilmiş paketler şu şekilde

Terminator Dark Fate Karakter Paketi

7 Günlük Takviye

Vektör Lancer Kaplaması

 

NBA 2K20

2K20, sınıfının en iyisi grafik ve oynanış, çığır açan oyun modları ve eşsiz oyuncu kontrolü ve özelleştirmesi içeren NBA 2K20 ile spor oyunlarının nasıl olabileceğini yeniden tanımlamaya devam ediyor.

249tl-329tl-399tl gibi fiyatlardan satışa sunulacak oyun, aldığınız pakete göre sizlere daha fazla oyuncu sunacak.

En çok güncellemenin ve gelişmenin olduğu oyun olarak adlandırılan 2K20, tüm basketbol severlerin gözdesi olacak gibi duruyor.