Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri EU LCS Taraftar Özel Ödülleri sahiplerini buldu

EU LCS Taraftar Özel Ödülleri sahiplerini buldu

EU LCS’de finale doğru yaklaşırken Taraftar Özel Ödülleri’ni kazanan oyuncular da açıklandı. LoLesports’un yayınladığı makaleye göre ödüller ve kazananları şu şekilde :

Meme of the Split (Mevsimin Mizahı/ Sloganı vb.) : Year of the Nukeduck ( Nukeduck’ın senesi)

EU LCS sunucularından olan Deficio tarafından ortaya atılan bu söz gerçekten de doğru çıktı. Nukeduck’ın muhteşem performansı ile Schalke 04 finale kadar yükseldi ve kupa ile aralarında sadece bir takım kaldı.

Game Changer of the Split ( Mevsimin Ezber Bozanı): VIT Kikis

Team Vitality’nin gidişatını değiştiren ve oynadıkları on maçın dokuzunu kazanmalarına olanak sağlayan Kikis oyların %50’sinden fazlasını alarak haklı olarak bu ödülü kazanıyor.

Fan Favourite (Taraftar Özel Ödülü): FNC Caps

En prestijli ödülü ise Fnatic’in muhteşem performansının baş mimarlarından olan, taşımak için metaya uyması gerekmeyen ve Dünya’nın en iyi orta koridor oyuncularına kafa tutan Caps bu ödülün sahibi oluyor.

Most Outstanding Rookie of the EULCS (EULCS’deki En Üstün Çaylak Ödülü): FNC Bwipo

EU LCS’in Bahar Mevsimi’ni kazanan Fnatic kadrosunun bir parçası olan Bwipo o mevsim yeteri sayıda maç oynamadığı için Mevsim’in çaylağı ödülüne aday olamamıştı. Bu mevsim ise artık çaylak sayılmadığı için EU LCS yetkilileri bir seferlik ona özel bu ödülü vermeye layık gördü.

Ödül kazanan oyuncular Nukeduck, Caps ve Bwipo’yu bugün EU LCS Finali’nde Flank’ten izleyebilirsiniz.