Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Store’da gerginlik!

Epic Store’da gerginlik!

Epic Store’da Gerginlik!

Epic Store’da haftanın ücretsiz oyunları kullanıma açıldı. Bizleri bekleyen iki oyun da aslında biraz gerilim ve korku temalı. Eğer bu tür oyunlar ilginize çekiyorsa eleştirmenlerden ve oyunculardan tam not almış bu iki oyunu kesinlikle denemelisiniz!!

 

Alen Wake’s American Nightmare

Karanlıkla ışığın savaşında tabii ki iyi taraf olan ışığız. Düşmanımızda karanlıkla ilişkilendirilen tüm kötü güçler. Şahsen gerilim oyunlarını çok sevemediğim için çok fazla dayanamadım. Ama bu durumdan çıkartacağımız sonuç: “işlerini iyi yapmışlar”. En azından elimizde ateş eden silahlar var ve bu bizi azda olsa güvende hissettiriyor. Alttaki oyunda işler daha da zor!

 

Observer

Cyberpunk evrenini sevenlere overdozu yaşatacak nadide oyunlardan Observer, 2084 yılında geçiyor. Oyunda neredeyse her şeyin hikayesi var. ScareJump yani bizdeki adıyla “Ayy birden çıkınca içim gitti” ‘lerle dolu bu oyun, bu türün hayranlarına adeta bir hediye. Sizlere tavsiyem gerilen ve kasılan kaslarınızı arada açmanız!

 

Her hafta ücretsiz olarak bir yada iki adet oyunu tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan Epic Games, bu hafta bizi hem korkutacak hem de çok gerecek gidi duruyor. Sistem gereksinimleri de çok rahat olan bu iki oyunu kesinlikle oynamalısınız!