Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Store: Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Store: Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Store: Haftanın Ücretsiz Oyunları

 

Haftanın ücretsiz oyunlarında bu hafta For Honor ve Alan Wake var. Bilindiği gibi Epic Games her iki haftada bir kez ücretsiz oyun veriyordu. Daha sonraları haftada bir adet oyunu ücretsiz vermeye başladılar. Fakat bu da yetmedi ve Epic Games artık haftada iki adet oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına veriyor. Darısı Steam’in başına diyoruz ve oyunlara geçiyoruz.

 

For Honor; “Hepimiz ölürüz, bazıları sonsuza dek yaşar.”

Onuru için savaşan efsanevi bir savaşçısınız. Bazen bir şövalye, bazen bir Viking’li, bazen de bir Samuray. Ama bu uğurda çok fazla kan dökülecek ve bu savaş sonsuza dek devam edecek. İşte oyunun da konusu bu. 1e1 savaşmaya dayanan oyun, çok aktif bir mekanik sisteme dayanıyor. Ayrıca görsel olarak da kendi savaşçınızı yapabiliyorsunuz ve çok kişili savaşlara katılabiliyorsunuz.

 

Alan Wake;

Çok satan bir yazar tatil gezisinde kaybolur… Konu bana çok klasik gelse de aslında oyun genel olarak güzel gözüküyor. Gerilim, aksiyon, gergin dövüş sahneleri derken ben aslında 15 dakika dayanabildim. Oyun aslında bu tarz oyun severler için güzel denebilir. Belki de bana hiç hitap etmediği için bu kadar kısa bir süre içerisinde vedalaştık ama görsel açıdan gayet iyiydi. Bu oyunu da Epic Store’dan ücretsiz bir şekilde yarından itibaren alabilirsiniz.

 

Epic Store ‘un yaptığı bu ücretsiz oyunlar her hafta farklı ve güzel oyunları deneyimlememize olanak sağlıyor. Bence bu haftanın kaçmaz oyunu For Honor. Umarım hafta içi elimizde kılıç ile siz Flank okurları ile karşılaşmayız.. “Nick: FlankBenjo”