Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Epic Games’in ücretsiz olacak oyunları belli oldu! İşte o oyunlar

Epic Games’in ücretsiz olacak oyunları belli oldu! İşte o oyunlar

Epic Games bir süredir ücretsiz yaptığı oyunlar ile adından söz ettiriyor. 18 Haziran 2020’ye kadar ücretsiz oynanabilecek olan ARK: Survival Evolved adlı oyunun ardından şirketin önümüzdeki hafta ücretsiz hale gelecek oyunlar belli oldu. Pathway ve The Escapists 2 adlı iki oyunun ücretsiz olacak. Oyunlarının ikisinin Steam’deki toplam fiyatı 57 TL.

Epic Games, bir süredir oyunculara ücretsiz oyunlar sunuyor ve oldukça dikkat çekiyor. GTA 5, Civilization VI ve Borderlands Handsome Collection gibi sevilen ve popüler oyunları ücretsiz yapan oyun platformunun diğer ücretsiz oyunları da merakla bekleniyor. Bu hafta ücretsiz olacak oyunlar da kısa süre önce belli oldu.

Ortaya çıktığı kadarıyla Pathway ve The Escapists 2 oyunları, 18 Haziran 2020 tarihinde Epic Games kullanıcılarına ücretsiz olarak kullanımında olacak. 18 Haziran'a kadar ARK: Survival Evolved ücretsiz kalırken saatler 18.00'ı gösterdiğinde bu oyun yerini Pathway ve The Escapists 2'ye bırakacak.

Söz konusu iki oyunun Steam’deki fiyat etiketlerinde ise The Escapists 2’nin 31 TL’ye satılıyorken, satılırken Pathway, 26 TL karşılığında satın alınabiliyor. Oyunların da neredeyse her bilgisayarda oynanabilecek şekilde tasarlandığını söylemek mümkün. Sistem gereksinimi düşük olan bu iki oyun dediğimiz gibi 1 haftalığına ücretsiz olacak.