Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Enatron, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu

Enatron, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu

Geçtiğimiz gün Royal Youth'tan ayrılan koç Enatron, 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaşmaya vardı.

Sezon başında iddialı bir kadro kurup ilk haftaları iyi sonuçlarla tamamlayan 1907 Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde belli değişiklikler yaptı. Öncelikle koç ekibini değişen takım Smeagol ile yolları ayırdı ve Craft1x'i ana koç pozisyonuna terfi ettirdi. Alt koridorda ise Wendelbo ve Neos ile yollar ayrıldı, HolyPhoenix-Farfetch ikilisi transfer edildi. Bugün yapılan açıklamaya göre bir değişiklik daha yapıldı ve takımın yeni koçu Enatron oldu. 

Ülkemize 2018 yılında gelen Enatron, o zamanki adıyla Royal Bandits'in başına geçti. Takımın isminin Royal Youth olmasıyla görevini sürdürdü ve VFŞL'nin en başarılı koçları arasında gösterildi. VFŞL'nin şampiyonluğunun yanında Worlds tecrübesi de bulunuyor.

Bu anlaşmanın ardından Craft1x'in sezon başındaki rolüne geri dönmesi bekleniyor. Enatron, Holy'den sonra sezona Royal bünyesinde başlayıp Fenerbahçe'ye transfer olan ikinci isim oldu.

1907 Fenerbahçe Espor, ligin zirvesinde yer alıyor ve bu transferle birlikte koç ekibini tamamlamış gibi gözüküyor. Holy ve Farfetch'in gelişiyle gaza basan takımın Enatron ile neler yapacağı merak konusu.