Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Edison, Atlanta Reign’e transfer oldu

Edison, Atlanta Reign’e transfer oldu

Atlanta Reign, Overwatch League 2020 Sezonu için DPS oyuncusu Kim “Edison” Tae-hoon’u kadrosuna kattı. Son olarak Overwatch Contenders Korea’da mücadele eden oyuncu, birçok başarı elde etmişti.

2018’den bu yana Kore Contenders takımı GC Busan Wave’de oynayan Edison, kariyerinin başlarında off-tank rolünü de üstlenmişti. Atlanta Reign’in sosyal medyada paylaştığı hoşgeldin videosunda oyuncunun birçok farklı karakterle neler başardığını görebiliyoruz.

Edison’ın hangi rolde oynayacağı henüz kesin olmasa da oyuncunun Jeong “ErsTer” Joon ile takımın DPS ihtiyacını tahmin etmek mümkün. Geçtiğimiz sezon ErsTer’in Hanzo ve Reaper ile sergilediği performans takımın dördüncü aşamadaki 7-0’lık serisinde kilit rol oynamıştı.

Atlanta Reign bu haftanın başında DPS Ilya “NLaaeR” Koppalov ile yollarını ayırdığını açıklamıştı. Son zamanlara kadar kadro konusunda sessiz kalan Reign, Daco’yu da takımdan göndermişti.

Edison ile beraber Atlanta Reign’in kadrosunda şu anda resmen üç oyuncu bulunuyor. Takımın bugün içerisinde 8 kişilik kadrosunu tamamlaması gerekiyor.