Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Echo Fox Huni: “Herkese NA’in EU’dan daha iyi olduğunu göstereceğim!”

Echo Fox Huni: “Herkese NA’in EU’dan daha iyi olduğunu göstereceğim!”

Kuzey Amerika takımlarından Echo Fox’un üst koridoru Huni invenglobal.com ile bir röportaj gerçekleştirdi. Geçen mevsim normal sezonda 12 galibiyet 6 mağlubiyet ile birinciliği paylaşan Echo Fox tiebreaker maçında 100Thieves ile karşılaşmış ama mağlup olarak ligi ikinci sırada bitirmişlerdi. Playoff sırasında önce yarı finalde Team Liquid’e mağlup olan daha sonra ise üçüncülük maçında Clutch Gaming’i mağlup ederek 3. olan Echo Fox’un bu yıl ikincisi düzenlenen Rift Rivals’a gitme hakkı kazanmıştı. Echo Fox’un sevilen üst koridor oyuncusu Huni ile yapılan röportaja aşağıda ulaşabilirsiniz:

*Rift Rivals’a gitmeniz hakkında ne düşünüyorsun?

-Rift Rivals’ın özel bir etkinlik maçı olarak değerlendirildiğini söylediler bu yüzden biraz eğlenerek oynayabileceğimi düşünüyorum. Yine de, hala kazanmak istiyorum. Sonuçta taraftarların heyecanı ve memnuniyeti her zaman önce gelir.

* Anladığımıza göre ilk maçınız Fnatic’e karşı olacak. Fnatic de oyun içinde farklı denemeler yapmayı seven bir takım. Düşüncelerin neler?

-Bence çok eğlenceli olacak. Bunun yanında Fnatic eski takımlarımdan biri olduğu için daha da heyecanlıyım.

* Echo Fox formalarını değiştirdi. Sevdin mi?

-Parlak kırmızı renk çok rahatsız edici olmasına rağmen sevdim çünkü taraftarlar sevdi. Taraftarlar sizce de en önemli şey değiller mi (gülüyor)? Amerika’yı temsil eden formalar bunlarmış diye duydum.

* Samsung Galaxy kostümleri paylaşıldı. Finallerde onları kaybettiğinize göre o kostümlere bakarken herhangi bir rahatsızlık hissediyor musun?

-Onları hiç görmedim bile. Paylaşıldıklarını öğrendiğimde bakmaya bile cesaret edemedim (gülüyor). Hangi şampiyonlara çıkıyor bu kostümler onu bile bilmiyorum. Hala çok üzgünüm.

*Samsung kostümlerini tekli derecelide kullanmayacağını varsayabilir miyiz?

– Evet, tabi ki. Onları almayacağım bile.(gülüyor).

* Son olarak, Fnatic ile “savaşa” gitmeden önceki son sözlerin nelerdir?

-NA’de olduğum için herkese NA’nın EU’dan daha iyi olduğunu göstereceğim. NA’nın MSI’daki performansı oldukça kötüydü, çünkü ben orada değildim (gülüyor). Avrupa’da olduğum zaman bir fatihtim. Bunu tekrar göstereceğim.

Geçen sene düzenlenen Rift Rivals’ı kazanan TSM NA>EU demeyi başarmıştı. Bu mevsim TSM’siz NA takımlarının başarılı olup olamayacağı, Huni’nin röportajında belirttiği gibi bölgesini zafere taşıyan isim olup olamayacağını bugün oynanmaya başlanacak maçlar ile birlikte öğreneceğiz.