Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dünyanın en iyileri İstanbul’a geliyor! BLAST Pro Series’e son 19 gün!

Dünyanın en iyileri İstanbul’a geliyor! BLAST Pro Series’e son 19 gün!

İlki geçtiğimiz yıl Danimarka Kopenhag’da gerçekleşen CS:GO turnuvası BLAST Pro Series’in ikinci ayağı bu yıl 29 Eylül’de İstanbul’da gerçekleşecek. Dünyaca ünlü 6 takımın yer alacağı turnuva Türkiye’nin ilk uluslararası espor turnuvası olacak.

Son birkaç yıldır ülkemizin espor alanında atağa kalkmasıyla birlikte artık dünyaca ünlü oyuncuların, takımların hatta organizasyonların ilgisini çekiyoruz. Bu anlamda, uluslararası olarak BLAST Pro Series’e ev sahipliği yapacak olan ülkemiz ilk defa uluslararası espor tecrübesi yaşayacak ve dünyaca ünlü 6 takımı görme şansını yakalayacak!

Başta uluslararası arenadaki temsilcimiz Space Soldiers olmak üzere, Astralis, NiP, Virtus.pro, Cloud9 ve MIBR’ın yer alacağı dev turnuva 29 Eylül’de İstanbul Ülker Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Son 19 gün kalan efsane turnuvanın biletleri hala satılmaya devam ediyor. 9 Kategoriden oluşan etkinlik biletlerine www.mobilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz!

Geçtiğimiz yıl Kopenhag’da başlayan ve 16 dilde, anlık 2.5 milyon seyirciye ulaşan BLAST Pro Series’in, bu yıl İstanbul ayağı ile rekor kırması bekleniyor. Dünyanın en çok izlenen CS:GO takımlarından altısını izleyeceğimiz dev turnuva tek gün sürecek ve şampiyon 29 Eylül akşamı belli olacak.

Her ne kadar CS:GO turnuvası olarak görünse de etkinlik aslında sadece maçlardan ibaret olmayacak. “maNga” grubunun efsane konseriyle başlayacak olan etkinlikte çeşitli standlar ve küçük etkinlikler de yer alacak.

Flank Esports olarak “Basın Partneri” olduğumuz BLAST Series Pro: İstanbul CS:GO turnuvasından detaylı haberler, takım tanıtımları ve analizler, istatistikler ve hatta sürpriz çekilişler yayınlamaya devam edeceğiz. Sizce bu dev turnuvanın şampiyonu kim olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz!