Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dr. Disrespect Apex’ten bıktı mı?

Dr. Disrespect Apex’ten bıktı mı?

Dr. Disrespect duygusal patlamaları ve radikal görüşleriyle bilinir. Özellikle Apex Legends ile sert bir geçmişi vardır ve hatta geçmişte, yayın sırasında oyun silmişliği bile vardır. Doktor son yayınında Apex’e bir şans daha verdi ancak oyunu muhtemelen bir daha asla oynamayacağını söyledi.
https://www.twitch.tv/drdisrespect/clip/ImpossiblePopularDuckWOOP
Doktor artık bu saatten sonra Apex ile ilgilenmediğini, sadece oyun yeni ve tazeyken oynadığını söyledi. Oyunun silah mekaniklerini ve düşmanların kafasından sağlam bir “headshot” yiyince ölmemesini sevmiyor.
Doktor: “Artık her `fight`ın nasıl olacağını biliyorum ve mükemmel tek atma vuruşunu yapamıyorsun, asla bir daha bu oyuna çekilmeyeceğim” dedi. “Şundan emin olabilirsiniz baylar ve bayanlar, bugünden sonra bu oyunu asla ama asla oynamayacağım” dedi.
Dr Disrespect; öldürmek için çok hasar vermen gereken tipik kalkan ve zırh mekaniği içeren oyunlardan hoşlanmıyor. Çoğu kez Overwatch oynarken sinir krizi geçirdi ve tek başına adam öldürülemeyen, her karakterin bir kalkan arkasına geçebildiği oyunlardan pek haz etmiyor. Apex Legends’taki zırh sistemi, düşmanların birçok hasarı absorbe etmesine olanak sağlıyor bu yüzden Doktorun bu oyunun en büyük fanı olmamasına şaşırmamalı.
Dr Disrespect’in Apex Legends’tan sonsuza dek uzaklaşacağı doğrulanmadı. Geçmişte, duygularının ağır bastığı anda sinir patlaması ile birçok kez bu tür iddialar ortaya atmıştı. Fanlar, doktor’un popüler “battle royale” oyununa dönüp dönmeyeceğini görmek için beklemek zorunda. 

via: n4g