Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Doğuş Uni Aurora ile Madly yollarını ayırdı

Doğuş Uni Aurora ile Madly yollarını ayırdı

Doğuş Üni. Aurora’nın genç üst koridoru Ferhat “Madly” Can Atma, takımıyla olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiğini, takım tekliflerine açık olduğunu duyurdu! 2 sezondur Doğuş Üni. Aurora’nın üst koridoru olan Madly, günden güne gelişen, yükselen bir performansla çoğu espor severi heyecanlandırmayı başaran isimlerden biri olmuştu. 

2018 Yaz Mevsimi Yükselme Ligi’nde Aftershock Esports takımıyla birlikte karşımıza çıkan Madly, o mevsim 0-6’lık bir skorla yükselme ligine son sıradan veda etmişti. Ardından direk VFŞL’ye adımını atan Madly, bu sezon takımının aldığı galibiyetlerde genelde Padden’ı destekleyen, bazen ise maçı kazandıran ana isim olmayı başarmıştı. 2019 Kış Mevsimini 4.sırada bitiren Doğuş Üni. Aurora, Madly, Trix, Koearn Kid, Padden ve Wendelbo 5’lisiyle Galatasaray’a karşı çıktığı çeyrek final maçında, belirli bir kesim tarafından favori olarak görülmesine rağmen 3-0’lık skorla seriye veda etmişti. Doğuş Üni. Aurora o kadrodan Madly, Padden ve Wendelbo isimleriyle yoluna devam ederken Koearn Kid, Beşiktaş’ın, Trix ise Galakticos’un yolunu tutmuştu. 

2019 Yaz Mevsimi’nde ise yola Madly, Mojito, Eren, Padden ve Wendelbo 5’lisiyle devam eden Doğuş Üni. Aurora ligi 5.sırada bitirip, çeyrek finallerde Beşiktaş ile kıran kırana bir mücadeleye imza atıp 3-2’lik skorla yarı finale adını yazdırmıştı. Yarı finalde ise Royal Youth tarafından 3-0 mağlup edilen Doğuş Üni. Aurora’nın hikayesi yarı finalde son bulmuştu.

2019 Yaz Mevsimi’nde ise inişli-çıkışlı bir performans gösterse de, ligdeki 2. Mevsimi olan bir oyuncuya göre gözle görülür bir ivme yakalayan Madly’in sıradaki durağını hepimiz merak ediyoruz.