Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri DeMon oyunculuk kariyerine geri döndü

DeMon oyunculuk kariyerine geri döndü

Geçtiğimiz yıl emekli olduğunu ve profesyonel oyunculuk kariyerinin sona erdiğini duyuran Jimmy “DeMon” Ho, sahnelere geri döndüğünü açıkladı. Geri dönüşüyle birlikte yeni takımını duyuran DeMon, koçluk yaptığı J.Storm kadrosunda mücadele edecek.

2011 yılında Meet Your Makers kadrosuna girerek profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan DeMon, kariyerine çok sayıda takım sığdırmıştı. Bunların arasında Evil Geniuses, Team Liquid, Infamous gibi takımlar da vardı. Son takımı Team Admiral’da geçirdiği 3 ayın ardından 1 Haziran 2018 tarihinde emekli olduğunu duyuran başarılı destek oyuncusu, Ekim ayında J.Storm takımının koçu olarak sahnelerde boy göstermeye başladı. Dün, koç olarak geçirdiği son günün ardından, DeMon oyunculuk kariyerine geri döndüğünü açıkladı. Artık, J.Storm takımının destek oyuncusu, eski takım koçu DeMon.

Takıma yeni katılan tek isim DeMon değil. Leon “Nine” Kirilin de turnuva kadrosunda ilk kez yer alacak bir diğer isim. Jonathan “Bryle” De Guia ve Park “March” Tae-won’un kadrodan ayrılması, yerlerine DeMon ve Nine’ın gelmesiyle şekillenen kadro şöyle:

Roman “Resolut1on” Fominok

Leon “Nine” Kirilin

David “Moo” Hull

Clinton “Fear” Loomis

Jimmy “DeMon” Ho

J.Storm, şu anda WePlay! Tug of War: Dire Amerika turnuvasında mücadele ediyor. Yarı final aşamasına yükselen takım, artık turnuvada yeni kadrosuyla yer alacak. Yarı final aşamasında Beastcoast ile karşılaşacak olan takım, yeni kadrosuyla önce finale sonra şampiyonluğa ulaşabilecek mi dersiniz? Bunu, yarı final karşılaşmasında gösterecekleri performansa göre değerlendirmek mümkün olacaktır.