Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dedikodu: 1907 Fenerbahçe Espor, Hades ve Crash’i transfer etti, HolyPhoenix ile yolları ayırdı!

Dedikodu: 1907 Fenerbahçe Espor, Hades ve Crash’i transfer etti, HolyPhoenix ile yolları ayırdı!

Söylentilere göre 1907 Fenerbahçe Espor alt koridorda HolyPhoenix ile yolları ayırırken eski oyuncusu Hades ve Koreli ormancı Crash ile anlaşmaya vardı.

Kış Mevsimi’nde iyi performanslar sergileyip kupaya uzanan Fenerbahçe’de Blue ve Farfetch arasında bir gerginlik yaşanmış, bunun sonucunda Farfetch takımdan ayrılmıştı. Yaz Mevsimi’ne girerken Sacre ve Japone ile anlaşan ekip beklentilerin altında kaldı ve zirveden uzaklaştı. Aldığımız duyumlara göre nişancı HolyPhoenix ile yollar ayrıldı. Alt koridora, taraftarların Ellam olarak da bildiği Hades transfer edilirken orman pozisyonuna yine bir dönem Fenerbahçe’de boy göstermiş olan Crash transfer edildi.

Mevsim başında HolyPhoenix-Japone alt koridoru büyük yankı uyandırmıştı. Çoğu maçta takım olarak aynı sayfada olmayan ekip birçok hata yaptı ve bu yüzden kaybettiği maçların çoğunu rakibe adeta hediye etti. Kadroda değişiklik yapılıp yapılmayacağı merak ediliyordu.

HolyPhoenix’in bugün attığı tweet’in takımdan birine gönderme olduğu konuşuldu. Aldığımız duyumlara göre deneyimli nişancının başka bir takımla anlaşması an meselesi. Fenerbahçe’nin Holy yerine transfer ettiği isim ise Hades. Alt koridorun yanı sıra Mojito’nun da takımdan ayrılması ya da yedeğe çekilmesi muhtemel. İlerleyen günlerde Worlds 2017’de Frozen ile birlikte Fenerbahçe forması giyen Crash’in takıma katılması bekleniyor.