Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Dardoch, Dignitas’a transfer oldu!

Dardoch, Dignitas’a transfer oldu!

TSM’den ayrılan ormancı Dardoch, bir başka LCS ekibi Dignitas ile anlaşmaya vardı.

Mevsimin sona ermesiyle Doublelift’i kadrosuna katan TSM, ormancı arayışlarına başladı. Dardoch’ı yollamak istediği bilinen ekibini Spica ile yola devam etmesi bekleniyor. 2019 sezonunun ardından iki ormancısını da Dignitas’a yollayan TSM, adeta bu geleneği bozmadı ve bir ormancısını daha Dignitas’a yolladı. Akaadian ve Grig’den sonra DIG’e katılan üçüncü ormancı Dardoch oldu.

Uzun bir süredir sahneden yer alan Dardoch, birçok takımın formasını giydi. Team Liquid, Immortals, CLG, Echo Fox ve OpTic Gaming’in ardından TSM bünyesi altında yer aldı. Bireysel olarak iyi performanslar sergiledi ancak oynadığı hiçbir takımda final oynayamadı. 

Sıkıntılı bir ayrılık süreci yaşayan Dardoch, TSM’in başkanı olarak yer alan ve aynı zamanda Doublelift’in kız arkadaşı Leena’nın, yayında istemsiz olarak ayrılığından bahsetmesi üstüne topluluğun desteğini almıştı. Amerikalı ormancı bireysel olarak iyi performanslar sergilese de TSM’in final oynamasını sağlayamadı.

Dignitas’ın gelecek mevsim öncesi Huni ile de yolları ayırması bekleniyor. Takımın Vadi’ye nasıl bir beşliyle ineceği belirsizliğini sürdürüyor.

Photo Credit: Dignitas