Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri CS:GO’da yeni haritalar ve ekonomide değişiklikler!

CS:GO’da yeni haritalar ve ekonomide değişiklikler!

Valve dün yayınladığı CS:GO güncellemesiyle birlikte oyunda köklü değişikliklere gitti. Yenilikler ve ekonomik değişiklikler içeren güncelleme Biome ve Sub-Zero isminde iki yeni harita içeren güncellemede harita havuzunda da değişikliker yer alıyor.

CZ-75a ve Tec-9 tabancalarında dengelemeler yer alan yeni güncellemede SG553 ve AUG silahları artık daha düşük para ile alınacak. 3.500 dolar olan AUG 3.150 dolara, T tarafında yer alan SG553 silahının fiyatı da 2.750 dolara düştü. Ancak oyundaki en büyük değişiklik ise pistol roundunu kaybeden tarafın artık daha fazla paraya sahip olması oldu. Pistol roundunun kaybeden tarafı artık 1,400 dolar değil 1,900 dolar alacak. Böylece kaybeden taraf 2. rounda artık daha rahat başlayabilecek.

Harita havuzundaki değişikliklere baktığımızda ise rekabetçi havuzunda Canals haritası çıkarıldı ve yerine Austria haritası eklendi. Ayrıca yeni olarak Biome ve Sub-Zero haritaları şimdilik Casual haritalarına eklendi. Shipped ve Insertion haritaları ise artık resmi Matchmaking eşleşmelerinde yer almayacak.