Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Closer’lı Golden Guardians, play-off için tie break oynayacak!

Closer’lı Golden Guardians, play-off için tie break oynayacak!

LCS 2020 Bahar Mevsimi'nde normal sezonun son gün maçlarını kazanan Golden Guardians, Immortals'ın kaybetmesiyle play-off için tie break oynama şansı yakaladı.

Kuzey Amerika ligi LCS'te normal sezon fikstürü sona erdi. Play-off yarışında olan ekiplerin boy gösterdiği tie break maçlarının ardından üst turdaki eşleşmeler kesinleşmiş olacak. Tie breaker oynayacak takımlardan biri de, Closer'ın formasını giydiği Golden Guardians. GG, normal sezonun son gününde CLG ve FlyQuest'i mağlup ederek 8 galibiyet 10 mağlubiyete yükselmişti. Aynı galibiyet-mağlubiyet sayısında olan diğer iki ekip ise Immortals ve Dignitas.

Golden Guardians son günün ilk maçında CLG'ye karşı baskın bir performansla kazandı. Destek Ziggs seçimi başta kafalarda soru işareti yaratsa da Huhi iyi performansıyla taraftarları şaşırttı. İkinci maçta ise Zoe'nin çevresinde oynayan ekip rahat bir galibiyet daha aldı. GG, FlyQuest'e karşı da çok zorlanmadı ve play-off potasına girmek için büyük bir adım attı. Immortals'ın son maçında Evil Geniuses'a kaybetmesiyle tie break maçlarının oynanacağı kesinleşti. Golden Guardians, ilk turu bay geçerek direkt olarak ikinci tura yerleşti.

Tie Break Eşleşmeleri

  • Dignitas – Immortals
  • 100 Theieves – FlyQuest
  • Golden Guardians – DIG-IMT Galibi
  • Evil Geniuses – 100T-FLY Galibi

Photo Credit: Golden Guardians