Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Chosen ve Hades, 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaşmaya vardı!

Chosen ve Hades, 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaşmaya vardı!

Ormancı Chosen ve nişancı Hades, 1907 Fenerbahçe Espor'a transfer oldu. Chosen akademi takımında, Hades ise as kadroda mücadele edecek.

Kış Mevsimi'ne kıyasla düşük bir performans sergileyen 1907 Fenerbahçe Espor, ligde şu ana kadar çıktığı on maçta 5 galibiyet 5 mağlubiyet aldı. Nişancı HolyPhoenix'in geçtiğimiz günlerde attığı tweet'ler, takım içinde bazı sorunların olabileceğini düşündürdü. Bunun üstüne Holy'nin takımdan ayrılacağı dedikoduları başladı ve bugün açıklanan transferlere göre bu dedikodular gerçekleşecek. 1907 Fenerbahçe Espor, eski oyuncusu Hades ve Team Aurora'dan ayrılan ormancı Chosen ile anlaştığını duyurdu.

Hades ülkemizde Bursaspor Esports ve 1907 Fenerbahçe Espor formaları giydikten sonra Avrupa'da Team LDLC forması giymiş ve EU Masters şampiyonluğu yaşamıştı. Yaz Mevsimi'nde herhangi bir takımla anlaşmayan ismin durağı bir kez daha VFŞL oldu. Fenerbahçe'nin ormancı pozisyonuna da takviye yapabileceği konuşuluyor.

Chosen ise mevsime Team Aurora formasıyla başlamış ancak kısa bir süre sonra as takımla Vadi'ye inmemişti. Geçtiğimiz günlerde takımdan ayrıldığını duyuran ormancının yeni durağı 1907 Fenerbahçe Espor Akademi oldu.