Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bordo mavi renkleriyle dikkat çeken DualShock 4 kontrolcüsü

Bordo mavi renkleriyle dikkat çeken DualShock 4 kontrolcüsü

Sony DualShock 4 kontrolcüsü için yeni renkleri geri getiriyor. Sony, yeni bir blog yazısında, Sony eski olan ve sevilen DualShock 4 denetleyici renk seçeneklerinden bazılarını geri getireceğini duyurdu. Dolayısıyla, yeni bir PlayStation 4 oyun koluna ihtiyacınız varsa ve etkinlik sırasında bir PlayStation 5 almayı planlamıyorsanız bu oyun kolu tercihiniz olabilir.

DualShock 4 kablosuz denetleyici, yaklaşık yedi yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana satılmaya ve popülerliğini korumaya devam ediyor. Klasik siyah, mavi, turuncu ve kırmızıya kadar küresel olarak toplam 25'ten fazla renk seçeneği sunuluyor.

Kıdemli Sony yöneticisi, Steve Schwartz'ın blog gönderisinde: "Bugün yeni bir mavi, kırmızı kamuflaj, rose gold ve siyah gibi daha yeni şık tasarımlardan bazılarını bu Ağustos ayında küresel olarak geri getireceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz." yazıyor.

Şu an için ABD’nin PlayStation internet sitesinde 64.99 dolar olarak listelenen yeni bordo mavi renk ve diğer renklerin Türkiye’de satılıp satılmayacağı belli değil.