Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Black^, Dota 2 sahnelerine geri döndü

Black^, Dota 2 sahnelerine geri döndü

Profesyonel oyuncu koltuklarında yer alan bazı isimler sahnede gözleri üzerine toplar. Dota 2 sahnelerinde de oyuncu kişiliği ile çok sevilen bir isim vardı: Black^. Profesyonel oyunculuğu bıraktığını duyurmasının ardından şimdi de yeni takımından, oyuncunun profesyonel sahnelere geri döndüğünü öğrenen Black^ takipçileri sevindi.

Profesyonel oyunculuk kariyerine 2011 yılında yılının son zamanlarında başlayan Dominik “Black^” Reitmeier, 2018 yılına kadar birçok takımda yer aldı. Her transferin ardından daha çok tanınma ve daha iyisini yapma macerasını sürdüren başarılı oyuncu aynı zamanda sayısız turnuvada yer aldı ve turnuvalarda iyi ya da kötü birçok farklı sonuca ulaştı. ESL One, i-League ve Summit gibi turnuvalarda şampiyonluk deneyimini de yaşayan Black^, 2018 yılında oyunculuk kariyerine veda ettiğini duyurmuştu. Bugün ise Black^’in profesyonel sahnelere geri döndüğünü, anlaşma yaptığı yeni takımı Infamous’ın paylaşımı ile öğrendik.

 

Welcome  Black^

Today we announce our new player for the rest of the season: @BlackDotA2. He will be playing as midlaner for our squad.

Powered by:
OMEN by HP
HyperX#AngGame pic.twitter.com/ZV6xAVEfMG

— Infamous Gaming (@Infamous_GG) 3 Mayıs 2019

 

 

 

Black^’in Infamous’a transferinin gerçekleşmesiyle birlikte 3 kişi olan takım kadrosu artık 4 kişi. Sezonun geri kalan kısmında, orta koridorda Dominik “Black^” Reitmeier’i izleyeceğiz. Ancak hala takımda eksik bir koltuk bulunuyor. Boş olan bu koltuğa kimin geleceği hakkında ise henüz bir bilgi yok. Black^transferinin yapılmasının ardından takımın aktif kadrosu şöyle şekillendi:

 

Oliver “oliver” Lepko

Dominik “Black^” Reitmeier

Mariano “Papita” Caneda

Malthe “Biver” Winther

Takımın, dâhil olacağı turnuvalara kadar kadroyu tamamlamak için hala vakitleri var.