Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Black Desert Türkiye&MENA’nın yeni açık dünya maceracıları bekliyor!

Black Desert Türkiye&MENA’nın yeni açık dünya maceracıları bekliyor!

Yeni güncelleme ile birlikte yeni bir açık dünyaya geçiş yapacak Black Desert Türkiye & MENA, birbirinden farklı etkinlikleri hayata geçirerek oyuncuları karşılıyor. Cadılar Bayramı süresince ödüllerin dağıtılacağı Black Desert evrenine katılmak için özel indirim fırsatları sunuyor.  

Okyanus Çağı, Black Desert TR & MENA topraklarına ulaştı. Olağanüstü görsel içeriklerden heyecan verici eşya etkinliklerine kadar, dünyanın dört bir yanından bu güncellemeyi bekleyen tüm Maceracılar heyecanın zirvesinde. Cadılar Bayramı'nın ikinci haftasında da daha fazla etkinlik ve özel hediyeler oyuncuları bekliyor.

Yeni açık dünyasıyla yeni maceralara yelken açılıyor!

Okyanus Çağı – Maviliklerin Ötesine Yolculuk sadece yeni bir güncelleme değil. Maceracıların açık denizlerin, okyanusların heyecanını hissedecekleri Black Desert Türkiye ve MENA’nın yeni açık dünyası, yeni takas sistemi, yeni ada ve Oquilla’nın Gözü, eklenen yeni görevler ve Lonca Görevleri güncellemesiyle Maceracılara tanıtıldı. Tüm Maceracılar Okyanus Çağı’nın gelişi kutlamalarıyla özel etkinliklere davetli! Maceracıların Denizcilik EXP’lerini yüzde 30 oranında artırabilecekleri yeni Hot Time etkinliği 6 Kasım 2019 tarihine kadar sürecek. Ayrıca, 50 Enerji harcanması durumunda Ruelle’in Gizli Dükkanı’ndan alınabilecek. 

Cadılar Bayramı’nı Black Desert evreninde kutlayın!

Cadılar Bayramı etkinlikleri, Black Desert Türkiye ve MENA’da tüm hızıyla devam ediyor! Cadılar Bayramı'nın ikinci haftası, çeşitli oyun içi şenliklerle Maceracılar ödüllendirilmeye devam ediyor.6 Kasım 2019’a kadar Cadılar Bayramı Macera Günlüğü etkinliği, maceracıların tüm görevleri tamamlamaları durumunda Güzel Aksesuar Kutusu III elde etme imkanı sunuyor. Ayrıca Maceracılar, Costa Çiftliği’nde çıkan Isabella’yı yok ederek “Cadının Kanlı Broşu”nu elde edebilecek ve bu broşu Gueldia’ya teslim ederek ödüllerini kazanabilecek. Canavarları alt eden Maceracılar sadece Cadılar Bayramı’nda alınabilecek özel ödüllerin sahibi olabilecek.

Ayrıca tüm oyuncular ve Maceracı adayları, tüm Black Desert oyun paketlerini sadece resmi internet sitesi üzerinden yüzde 50 indirim hakkına sahip olabilir. 28 Ekim'den 1 Kasım 2019'a kadar Steam Cadılar Bayramı paketlerinde yüzde 50 indirim geçerli olacak.