Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri BenQ ZOWIE, yeni oyun monitörlerini tanıttı!

BenQ ZOWIE, yeni oyun monitörlerini tanıttı!

BenQ Zowie, yeni oyuncu monitörleri Yeni XL-K 144Hz ve 240Hz'i tanıttı.

Monitörler, esporcular ve oyuncular için en önemli parçalardan biri olarak ön plana çıkıyor. XL serisinin geliştirilme süreci, tamamen oyuncuların oyun içi yeteneklerini performansa dönüştürebilmesine yardımcı olacak hassas özelleştirmelere odaklı gerçekleşti keza espor dünyasında her zaman en ince detaylara dikkat eden ve bu işi ciddiye alanlar gerçek yıldızlar oldu. Oyun içerisinde performansa katkısı olmayan hiçbir teknolojiye yer verilmedi. Çalışmalarımız esnasında her oyuncunun kendine özgü görsel ve fiziksel ayarlamaları oldugunu gözlemledik. Bu nedenle XL serisinin her jenerasyonu oyunculara daha net bir görüş ve daha akıcı ve konforlu bir oyun deneyimi sunmak için tasarlandı.

Yeni XL-K serisi daha küçük bir taban bulunduruyor. Böylelikle oyuncular klavye ve mouseları için, ekipmanlarının dengesini bozmadan masalarında daha geniş bir alana sahip olacaklar. Ayrıca daha geniş açı kapasitesine sahip XL-K serisi monitörler ile arzu ettikleri açıya çok daha konforlu bir şekilde sahip olabilecekler. Bununla birlikte XL-K serisi yeni OSD menüsü ile oyuncuların arzu ettikleri seçeneklere çok daha pratik bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor. 5 yönlü tekerleği bulunan S-Switch ile OSD menü kullanımı çok daha pratik hale geliyor.

XL2546K, içerisinde DyAc+ Teknolojisi, Black eQualizer ve Color Vibrance gibi BenQ ZOWIE’nin popüler özelliklerini de barındırmaktadır.

Ürünün Diğer Özellikleri:

– Klavye ve mouse konumlandırması için daha küçük ve daha sağlam ayaklık.

– S-Switch ile XL-K serisi monitörler arasında monitör ayarlarını  başka monitörlere taşıyıp, hızlıca kurabilmek.

– Paylaşılabilir XL ayarları uygulaması ile monitör ayarlarınızı config dosyası olarak kaydedip internet üzerinden paylaşabilmek.
– Yeni sürüm TN paneller ile güçlendirilmiş DyAc+ özelliği ile farklı bir bulanıklık önleyici teknoloji.

– Artık XL2411K modeli ile 144Hz monitörlerimizde de DyAc teknolojisi var.
– Daha kolay ve hızlı ayarlama yapabilmek ve kaydedilen ayarlara daha hızlı ulaşabilmek için OSD menu tasarımı güncellendi.

Ürün Görselleri: