Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Apple Arcade, Pac-Man ve Pinball oyunlarını güncelledi!

Apple Arcade, Pac-Man ve Pinball oyunlarını güncelledi!

Apple Arcade, Pac-Man Party Royale, Pinball Wizard ve bazı yeni oyunları  için güncellemeler yayınladı. Oyun servisi, iPhone, iPad, iPod Touch, Mac ve Apple TV'de oynayabileceğiniz 100'den fazla oyundan oluşan büyüyen kataloğu için her hafta birkaç oyunu bir arada güncelliyor.

Bunlar arasında şu anda Apple Arcade üzerinde baya popüler olan Pac-Man Royale ve Pinball Wizard'da yer alıyor. Bu oyunlar 90'lı yıllarda çocuk olmuş yetişkinleri de içine çekiyor. 

Nostalji yapacağınız Pac-Man Party Royale, Bandai Namco tarafından geliştirilen klasik Pac-Man oyununa göz kırpıyor. Güncelleme ile birlikte oyundaki labirente yeni bir düşman dahil oluyor.

ITCHY garip ve olumsuz etkiler yayan bir hayalet. ITCHY şu an için oyun kontrollerini tersine çevirmek gibi bir görev üstleniyor olsa da yine de ilerleyen günlerde kim bilir neler yapabilecek. Bu yeni güncelleme ile birlikte oyunun modlarına 15 farklı labirentte eklendi. 

Pinball Wizard ise klasik oyun salonlarında oynanan Pinball'dan biraz farklı. Sihirbazlık temasında oynanan oyunun şu anda birçok olumlu yorumu bulunuyor. 

Frosty Pop tarafından geliştirilen oyunun yeni güncellemesiyle karşımıza sonsuz bir zindan ekliyor. Bunun yanında kilide belirli nesneleri vurarak en yüksek puanı almak gibi bir özellik de yeni güncelleme ile oyuna eklendi.